Ostukorv on hetkel tühi, leia endale meelepärased tooted ja lisa korvi.
Ostukorv: 0 toodet, 0,00€

Sheep Wreck Island Adventure Pack

Skylanders
37,00€
Lisa korvi

Adventure pack mängust Skylanders: Swap Force. Sisaldab levelit Sheep Wreck Island, Tech elemendi kujukest Wind-Up, Magic Itemeid Platinum Sheep ja Groove Machine.

Sheep Wreck Island avab Swap Force mängus lisaks Sheep Wreck Island levelile ka 4 lahedat lahinguareeni: Vortex Banquet, Cyclops Makeover, Sheep Mage Rage, Chunky Chompies. Saab kasutada ka leveli keskel Magic Itemina. Uuemates mängudes saab kasutada vaid Magic Item'ina - kui asetad selle portaalile, siis hakkab taevast sadama tulepalle, mis teevad kõigile ekraanil olevatele vastastele 999 damage't. Saab kasutada vaid 1x leveli jooksul. Imaginatorsis ei tööta levelid ja Magic Itemid nagu teistes mängudes - asetades portaalile annavad Skylanderile hulga raha (530 coins).

Wind-Up on väga omapärane tegelane mängust Swap Force. Kujuke ühildub ka mängudega Trap Team, SuperChargers ja Imaginators.

Magic Item Platinum Sheep muudab lühikeseks ajaks mängitava Skylanderi lambaks. Vaenlased ei ründa Skylanderit nii kaua kuni ta on lammas. Samal ajal elud taastuvad.

Magic Item Groove Machine sunnib Skylanderi lähedal viibivaid vaenlasi tantsima - muutes nad kaitsetuks.

Komplektis on 4 kujukest - ei ole originaalpakendit, kaasas pole kaarte.

Toode lisatud ostukorvi

Shoppa edasi Vormista tellimus