Ostukorv on hetkel tühi, leia endale meelepärased tooted ja lisa korvi.
Ostukorv: 0 toodet, 0,00€

Swap Force Tower of Time Adventure Pack

Skylanders
39,90€
Lisa korvi

Adventure pack mängust Skylanders: SWAP Force. Sisaldab levelit Tower of Time, armsat õhu-elemendi kujukest Pop Thorn, Magic Itemeid Battle Hammer ja Sky Diamond.

Tower of Time - tegemist on lõbusa lisaleveliga, pärit mängust Skylanders: Swap Force. Kujuke osaliselt helendab pimedas! Levelis on ka elementide väravaid (Tech, Air, Water/Life).

Pop Thorn Series 1 on pärit mängust Skylanders: SWAP Force. Kujuke ühildub kõikide konsoolide järgmiste mängudega: SWAP Force, Trap Team, SuperChargers ja Imaginators.

Battle Hammer on Magic Item, pärit mängust Skylanders: Swap Force. Portaalile asetades tekib see mängu ja käib Skylanderiga kaasas ning iga kord kui Skylander kasutab oma põhirünnakut, lööb Battle Hammer vastu maad, lisades rünnakule tugevust. Trap Teamis ründab haamer lähedal asuvaid vastaseid. Ühildub järgmiste mängudega: SWAP Force, Trap Team, SuperChargers ja Imaginators. Imaginatorsis ei tööta nagu teistes mängudes, asetades portaalile annab Skylanderile hulga raha (530 coins).

Sky Diamond on Magic Item, pärit mängust Skylanders: Swap Force. Portaalile asetades mõjub see nii, et iga hävitatud vaenlase eest saab särava teemanti, mis annab 20 kulda või muid aardeid. Sky Diamond ühildub järgmiste mängudega: Swap Force, Trap Team, SuperChargers ja Imaginators. Imaginatorsis ei tööta nagu teistes mängudes, asetades portaalile annab Skylanderile hulga raha (530 coins). Trap Teamis saab teemante mitte vastaste tapmise, vaid hoopis asjade lõhkumise eest - kastid, vaasid jms. Superchargersis kui asetad esmakordselt portaalile, siis saad Legendary Treasure, mida saad avamas käia iga päev.

Komplektis on 4 kujukest - ei ole originaalpakendit, kaasas pole kaarte.

Toode lisatud ostukorvi

Shoppa edasi Vormista tellimus