Ostukorv on hetkel tühi, leia endale meelepärased tooted ja lisa korvi.
Ostukorv: 0 toodet, 0,00€

PlayStation Vita konsool 4GB (PCH-1004, must)

Playstation Vita

Toode on hetkel otsas. Tellimiseks kirjuta meile, täpsustame tarneaja ja hinna. :)

Komplektis on konsool, laadija ja mälukaart 4GB.

Originaalkarbis.

PS Vita on modernne kaasaskantav mängukonsool, millel on ka erinevaid multimeediafunktsioone - saab kuulata muusikat, vaadata videoid ning kaameraga pilte teha või filmida. Sellel on 2 analooghooba (analog stick), ees kvaliteetne puutetundlik ekraan ja taga puutetundlik pind, kõik et mängu juhitavus oleks maksimaalselt nauditav.
Protsessoriks on Samsungi neljatuumaline ARM Cortex-A9 MPCore ning graafikaprotsessoriks SGX543MP4+, mis on võimeline kuvama 960×540 resolutsiooniga pilti 5-tollisel OLED-ekraanil.

Lisaks Vita enda mängudele saab pihukonsooliga mängida digitaalseid PSP ja PS1 mänge, mida saab alla laadida PS Store'ist. PSP UMD lugejat Vital ei ole, seega füüsilised PSP mängud ei ühildu.

Kui omate ka Playstation 4 konsooli, siis tuleb mõlemad konsoolid ühendada internetti ja teha süsteemitarkvara uuendus. Seejärel on võimalik konsoolid omavahel sünkroniseerida ja hakata kasutama PS4 Remote Play funktsiooni - saab mängida kõiki PS4 mänge PS Vita konsoolil (näiteks teises toas) või kasutada Vitat Playstation 4 lisapuldina.

Toode lisatud ostukorvi

Shoppa edasi Vormista tellimus