Ostukorv on hetkel tühi, leia endale meelepärased tooted ja lisa korvi.
Ostukorv: 0 toodet, 0,00€

EA Sports Active Personal Trainer (kasutatud)

Nintendo Wii mängud
Sport, Wii Balance Board
Kasutatud tooted on põhjalikult testitud, garanteerime töökorra
Saadaval:
Pärnus
9,99€
Lisa korvi

Mängijaid: 1-2

Kõrgelt hinnatud mitmekesine treeningprogramm, mis sisaldab palju intensiivseid harjutusi. Lisaks leidub lõbusaid sportlikke tegevusi kahe mängija jaoks - korvpall, võrkpall, pesapall, tennis.

Mõningate treeningute jaoks on võimalik kasutada ka Wii tasakaalulauda (Balance board). Tasakaalulaua ja muude lisatarvikute olemasolu ei ole mängimiseks vajalik, kuid on soovituslik liikumise täpsemaks jälgimiseks. Tasakaalulauda ja muid lisatarvikuid ei ole mänguga kaasas.

Kardiotreeningud, jõu- ja vastupidavusharjutused ülakehale ning alakehale - soorita neid Sinu isikliku virtuaalse treeneri juhendamisel. Treener annab tagasisidet ja soovitusi ning loomulikult motiveerib. Võimalik teha läbi 30-päevane treeningprogramm, mis kujundatakse vastavalt Sinu igapäevasele progressile. Saad jälgida kulutatud kaloreid, treeningu intensiivsust ja muud infot, mis kõik salvestub treeningpäevikusse.

Ühildub teise Wii treeningprogrammiga "EA Sports Active: More Workouts" - loodud karakter, trofeed ja viimase 4 nädala saavutused kanduvad Personal Trainerist üle mängu More Workouts.

Toode lisatud ostukorvi

Shoppa edasi Vormista tellimus