Ostukorv on hetkel tühi, leia endale meelepärased tooted ja lisa korvi.
Ostukorv: 0 toodet, 0,00€

E-poe tingimused

Meie e-poest tellimine on lihtne:

1) Vormistage tellimus. Ostukorvi saab panna ka mitu eset, küsimuste tekkimisel küsige julgelt.
2) Makske kohe pangalinki kasutades või hiljem ülekandega.
3) Pakk läheb teele pärast makse laekumist.
4) Head mängimist!

Kõik meie müüdavad kasutatud mängud ja muud kasutatud tooted on üle kontrollitud, testitud ja töökorras.

Mõnel mängul võib karbist puudu olla manual ehk raamat. Kui komplektsus on teie jaoks oluline, siis palun küsige täpsustust seisukorra kohta - kirjeldame põhjalikult või saadame pildid reaalsetest toodetest. Kui mänguga peaks algselt kaasas olema koodid, siis kasutatud mängude puhul tuleks eeldada, et koodid on juba kasutatud.

Võite alati pakkuda meile konsoolimänge, konsoole ja tarvikuid, mida ise enam ei kasuta. Teie kaupade vastu pakume soodustust ostult, saame teha vahetuse või leppida kokku hind, millega asjad ära ostame

Kui tekib mingeid küsimusi või erisoove - võtke meiega ühendust. :)

1.    ÜLDISED TINGIMUSED

1.1. Müügitingimused kehtivad www.alzgamer.ee Klientide ja www.alzgamer.ee omaniku Konsoolimängud OÜ vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta. Konsoolimängud OÜ ja Klient kauplevad www.alzgamer.ee kodulehel käesolevas dokumendis sätestatud tingimustel. Tellimust vormistades ning makstes kinnitab Klient, et on tutvunud ja nõustub müügitingimustega.

1.2. Konsoolimängud OÜ jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja toodete hindasid korrigeerida. Enne hinna muudatuste jõustumist tehtud tellimustele kehtivad sel momendil kajastunud hinnad. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 22%. 
Toodete pildid võivad olla illustreeriva tähendusega.

2.    TELLIMUSE VORMISTAMINE JA KAUBA EEST TASUMINE

2.1. Toote ostukorvi lisamiseks klikkige vastava kauba juures "Lisa korvi". Ostukorvi saab lisada rohkem kui 1 toote. Ostukorvi lehel on võimalik tooteid ka ostukorvist eemaldada.

2.2. Pärast toodete valimist tuleb ostukorvi lehel kinnitada transpordiviis ja sisestada tõesed andmed (eesnimi ja perekonnanimi, e-post, telefon). Tellimuse vormistamiseks tuleb teha linnuke lahtrisse "Nõustun ostutingimustega".

2.3. Maksmiseks valige sobiv pangalink, et tasuda kauba eest kohe, või arve, kui soovite ülekande sooritada hiljem manuaalselt.

2.4. Järelmaksuga tasumiseks järgige juhiseid ja täitke vastav taotlus.

2.5.  Valides "Arve" ja klikkides nupule „Esita tellimus“ saadetakse automaatselt Kliendi meiliaadressile tellimuse kinnitus, mille alusel saab tasuda Konsoolimängud OÜ arvelduskontole. Kui tellimuse kinnitus meilile ei saabu (vaadake igaks juhuks ka spämmi kausta), siis palume sellest teada anda - saadame uue kinnituse.

2.6.  Tellimuse esitamine ei tähenda kaupade broneerimist. Tellimus täidetakse, kui selle eest on täies ulatuses tasutud.

2.7.  Konsoolimängud OÜ jätab endale õiguse müügilepingust taganeda, kui soovitud kaup on laost otsas või tellimust pole võmalik täita muul põhjusel. Kliendiga võetakse ühendust, et kokku leppida, kas tasutud summa tagastatakse kohe või leitakse mõni muu sobiv lahendus (asenduskaup, tarneaja pikenemine vms).

3.    KAUBA KOHALETOIMETAMINE

3.1.  Kauba kohaletoimetamine toimub Eesti riigi piires Smartposti, DPD või Omniva pakiautomaatide vahendusel. Koju/tööle toimetada saab paki mugavalt DPD kulleri või Smartkulleriga. On võimalik saata Omnivaga postkontorisse. Pakke saadame ka välismaale, lihtne ja kiire on saatmine Soome ja Balti riikidesse.

3.2.  Kauba postitame võimalikult kiiresti ehk esimesel võimalusel, kui makse on laekunud Konsoolimängud OÜ arvelduskontole (Swedbank). Pakk jõuab Kliendini tavaliselt 2-3 päeva jooksul. Tellimuses esitatud andmete korrektsusest sõltub toodete häireteta kohaletoimetamine.

3.3.   Kaubale on soovi korral võimalik ise poodi järele tulla. Meie poed asuvad Pärnus Pärnu Keskuses, Tartus Lõunakeskuses ja Tallinnas T1 keskuses.

4.    TELLIMUSE TÜHISTAMINE

4.1.  Kui Klient on tellimuse eest juba tasunud, kuid otsustab enne kauba postitamist tellimusest taganeda, siis tuleb sellest võimalikult kiiresti teatada helistades 56 666 549 või saata vastav kirjalik teade info@alzgamer.ee, märkida tuleb oma tellimuse nr ja kontaktandmed (nimi, telefon). Raha tagastatakse 7 tööpäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt Klient tellimuse eest tasus. Kui kaup on juba postitatud, siis kehtivad üldised tagastamise tingimused. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

5.    TAGASTUSÕIGUS

5.1. E-poest ostetud kaupa on õigus tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastamiseks tuleb saata avaldus meilile info@alzgamer.ee. Tagastatav kaup peab vastama müügieelsele seisundile - ei tohi olla kasutatud, peab olema komplektne, originaalpakend ei tohi olla avatud.
Postikulu tuleb tasuda Kliendil. Kauba tagastamise postikulu hüvitatakse vaid juhul, kui kaup ei vastanud tellitule (praak või vale toode).

5.2. 14-päevane tagastusõigus ei kehti uutele mängudele, kui olete ümbrise avanud. Ostetud kaupa ei saa ka siis tagastada, kui tellitud toode on valmistatud eritellimusel ning arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt. 14-päevane tagastusõigus ei kehti digitaalsetele mängudele, mida ei toimetatud kätte füüsilisel andmekandjal.

5.3.  Raha tagastatud kauba eest kantakse tagasi Kliendi pangakontole 7 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Konsoolimängud OÜ poolt. Kui tagastatava kauba väärtus on vähenenud, jätab Konsoolimängud OÜ endale õiguse tasaarveldada toote väärtuse vähenemise Kliendile tagastamisele kuuluvast summast.

6.    PRIVAATSUS JA VASTUTUS

6.1.  Kõiki ostude sooritamise käigus teatavaks saanud klientide isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot, mida kasutatakse ainult tellimuste täitmiseks.

6.2.  Puudusega kauba puhul on tarbijal õigus esitada müüjale kaebus kahe aasta jooksul alates kauba üleandmise päevast. Kaebus tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates kauba puuduse avastamisest. Puuduse avastamise korral tuleb kauba kasutamine kohe lõpetada. Pretensiooni esitamise aluseks on müüki tõendav dokument (arve).

6.3.  Kasutatud kaupade müügi puhul ei loeta puudusteks kauba mõistlikku amortiseerumist ning kauba omadusi, mis ei takista selle sihtotstarbelist kasutamist. Konsoolimängud OÜ ei vastuta: kauba rikkumise eest ostja süül; kauba mittesihtotstarbelise kasutamise tulemusel tekkinud vigade eest; kauba jooksva kulumise eest tavakasutamise korral.

Toode lisatud ostukorvi

Shoppa edasi Vormista tellimus